FİRMA PROFİLİ

Dünyanın gelişmiş ülkelerinin altyapı sistemlerinde yaygın olarak kullanılan CCTV Kanal Görüntüleme Robotları, Kanal Freze Robotları, Mini Kamera (El İtmeli) sistemler ülkemizde kapsamlı olarak firmamız tarafından üretilmeye başlanmıştır.

Robotlar ve Yazılım; İller Bankası, TOKİ, DSİ, Karayolları, Dünya Bankası destekli projeler v.b. teknik şartnamelerine uygun raporlama ve kayıt yapmakta olup, dünyada var olan teknik şartnameler ve standartlara bire bir cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Raporlama yazılımı dil seçeneği standart Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça dillerinde olup talep halinde diğer dillere göre de adapte edilmektedir.
İthal ürünlere göre   yedek parça ve  fiyat avantajı ile Türkiye’nin her yerine 7/24 saat servis hizmetiyle  firmamız Türkiye’de kısa sürede kendi alanında fark yaratmıştır. 4m3 ile 15m3 lük araçlara monte edilebilen yada Mobil kullanılabilen ürünlerimiz müşterilerine taşıyıcı araç seçimi bakımından geniş seçenekler sunarak bu konuda ayrıca ekonomi sağlamaktadır